КУПУЄМО МІДНИЙ
КАБЕЛЬ
ДОРОГО
Купуємо мідний кабель за вигідною для Вас ціною у найкоротші терміни. Зробимо демонтаж та вивіз мідних виробів. Просто заповніть форму нижче або наберіть за номерами:

ПУНКТ ПРИЙОМУ МІДНОГО КАБЕЛЮ ВІД 50 КГ

  • ЧОМУ ЦЕЙ КАБЕЛЬ?
    Наскільки б не були довговічними кабелі настає час, коли потрібно їх міняти. При цьому виникає необхідність утилізації мідних кабелів, що відслужили свій термін. Адже залишивши їх у гаражі чи квартирі вони лежатимуть мертвим вантажем, займаючи цінне місце. Зовсім непрактичним буде викинути їх на звалище, тому що це не просто мотлох, а й вторинна сировина здатна принести досить непоганий прибуток.

    Наша компанія здійснює прийом демонтованих мідних кабелів за вигідними цінами у Києві. Ми, так само купимо у вас неліквідні електропроводи, обрізки, що залишилися після монтажу електроустаткування та інші відходи. Мідь широко використовують у таких тепло охолодних приладах, як кондиціонери, мідні радіатори, мідні кулери, холодильники.

    Ми виробляємо закупівлю мідних кабелів у будь-якому стані, тому що мідна жила практично не втрачає своїх якостей навіть після списання. Видобута мідь піде на переробку і дасть життя новій продукції - таким кабелям і іншим виробам з міді. А це у свою чергу дозволить заощаджувати природні ресурси та зберігати екологію.

    Для наших клієнтів є важливим і те, що вони здають нам кабелю в ізоляції і немає необхідності самостійного вилучення мідної жили. Оцінку привезеного кабелю буде виконано нашим спеціалістом прямо на місці прийому. Треба відзначити, що ціна на кабель буде тим вище чим більший обсяг ви привезете. При цьому вас приємно здивує моментальний розрахунок.

ВИВЕЗЕМО МІДНИЙ КАБЕЛЬ СЬОГОДНІ Ж

Купимо мідний кабель і інший брухт

Оплатимо готівкою одразу чи через розрахунковий рахунок
Виїжджаємо
цілодобово
Реалізовуємо
демонтаж и вивіз
НАШІ РОБОТИ З ЗАДОВОЛЕНИМИ КЛІЄНТАМИ
ПРО КОМПАНІЮ
Чому нам варто довіряти?
Наша компанія Metallolom Kiev має багаторічний досвід роботи, лояльну цінову політику та відпрацьовану до дрібниць схему обслуговування клієнтів.
Звертаючись до нас, ви отримуєте:
• гарантовану точність зважування та розрахунку вартості металу;
• оперативність проведення демонтажних робіт без зриву строків;
• акуратність та професіоналізм наших співробітників;
• можливість розрахунку готівкою та безготівковим способом.


Що входить в наші послуги по прийому металобрухту
• Виконуємо оперативний демонтаж металоконструкцій будь-якої складності та габаритів.
• Великі металеві деталі конструкції ріжемо на місці для полегшення навантаження та транспортування.
• Виробляємо навантаження брухту.
• Здійснюємо вивіз брухту
• Оперативно виконуємо оцінку брухту та оплачуємо отриману вторсировину.

Яка ціна брухту мідного кабелю в Києві?

Ви можете здати брухт мідного кабелю дуже вигідно у нас, ми також можемо позбавити Вас від головного болю та забрати самостійно метал. Ми дамо оцінку вашої партії брухту і допоможемо розібратися, що може вплинути на ціну саме у вашому випадку, і допоможемо здати брухт дорожче і швидше. Ціна залежить від різних факторів, тому залиште свій контакт і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації:
Связь с нами
WhatsApp
Viber
Phone