Прийом сталі
Приймаємо сталевий металобрухт за вигідними цінами на власних обладнаних майданчиках на території Києва та Київської області. Купівля брухту сталі здійснюється у фізичних осіб, підприємств та організацій усіх форм власності.
 • Прийом брухта сталі
  Брухт сталі завжди був досить затребуваною вторсировиною, а в наш технологічний вік це стало особливо помітно, адже саме він є значущою складовою металургійного виробництва. Метал знаходить широке поширення та використання абсолютно у всіх галузях індустрії. Біля нас велика кількість сталевих виробів — різноманітні металеві конструкції, частини механізмів, спецобладнання виробничого та побутового призначення, які з якихось причин стали непридатними (вичерпали свій ресурс, сталася серйозна поломка тощо). Все це накопичується у нас у гаражах, на дачах, у промзонах у вигляді будівельних, побутових та промислових відходів.
 • Закупівля сталевого брухту
  Якщо здавати брухт сталі у великих обсягах, він може принести непоганий прибуток як виробничим компаніям, так і приватникам. Прийом брухту в нашій компанії проводиться за максимально високими для клієнтів цінами. Оптовим постачальникам можна розраховувати на різні бонуси та привілеї. Прийом сталевого брухту проводиться щодня, для нас немає свят та вихідних.

  Ви можете зателефонувати нам у будь-який зручний для вас час. При необхідності наш співробітник може виїхати до вас на об'єкт і зробити оцінку обсягу роботи з демонтажу та обумовити приблизну вартість. Оцінку сталевого брухту роблять грамотні експерти відповідно до встановленого регламенту.
 • Чому варто звернутися до нас?
  • Найкраща ціна на всі без винятку різновиди сталевого брухту.
  • Низька вартіть демонтажних робіт та погрузки.
  • Застосування спеціалізованої техніки, що дає змогу здійснити роботи в короткий термін.
  Прийняття залізного сміття, окалін, стружки.
  Виплата належної суми у будь-який спосіб, який зручний клієнту.
 • Команда досвідчених вантажників з майстром в екстреному порядку здатна здійснити демонтаж, розбирання, навантаження, звільнення ділянки клієнта від сталевих відходів. Ціна металобрухту за 1 тонну вища ніж у конкурентів, приблизну ціну може визначити співробітник на місці, остаточна вартість встановлюється після зважування у нас на майданчику.
Связь с нами
WhatsApp
Viber
Phone