Прийом брухта чавуну
Чавун це сплав заліза з вуглецем, вміст вуглецю в чавуні не менше 2,14% сплави з вмістом вуглецю менше 2,14% називаються сталлю. Дорого приймаємо металобрухт чавуну: труби, батареї, ванни і т. д. У нас вигідні ціни на прийом чавунного брухту за тонну.
  • Скупка чавунного брухту
    Лом чавуну є одним з найпоширеніших і найпопулярніших видів металевої вторинної сировини. Чавунні вироби, що відслужили свій термін, вирушають на металургійні заводи, де активно використовуються для створення нового металопрокату, що застосовується практично у всіх сферах діяльності. Відходи чавуну часто накопичуються у різних організаціях і дворах індивідуальних підсобних господарств. У власників чавунного брухту є унікальна можливість здати метал на вторсировину і отримати за це пристойну винагороду. Для цього треба лише скористатися послугами нашої компанії, яка займається прийомом металобрухту.
  • Який чавунний брухт можна здавати на переробку?
    Здати на переробку можна різні чавунні вироби, з яких-небудь причин непридатні (старі ванни і радіатори опалення, трубні вироби і т. д.), і при цьому їх стан не має практично жодного значення. Тільки слід враховувати, що чим чистіший брухт чавуну, тим вище за нього оплата. Не варто складувати непотрібний брухт чавуну. Краще здайте його в нашій компанії та розподіліть отримані кошти з найбільшою користю для вас та вашого підприємства.
  • Чому здати брухт чавуну в нашу компанію — вигідно?
    Ми маємо багаторічний досвід у галузі прийому металевої вторсировини та піклуємося про своїх клієнтів, створюючи для них найбільш комфортні умови. Тож якщо у вас складнощі з самостійним вивезенням чавунних відходів, то ми вам допоможемо швидко звільнити вашу територію. Для цього ми маємо власний парк спеціалізованої техніки.
  • Вартість брухту чавуну залежить від певних факторів — ступінь забруднення іржавлення, сортності металу і т. д. Наш спеціаліст зробить оцінку привезеного брухту і назве рівень вашої винагороди, яку ви можете отримати як готівкою, так і на банківську картку.
Связь с нами
WhatsApp
Viber
Phone